Est»    Rus»   Eng»

Keskuse kohta

Turvaüksuse Markus VIP Security tegevuse üheks suunaks on era- ja riiklike julgeoleku struktuuride jaoks kutseliste kaadrite ettevalmistamine.

2004 aastal viisime läbi esimese praktilise seminari teemal "VIP julgeoleku tagamine", kuhu kogunes suur hulk spetsialiste erinevatest julgeoleku struktuuridest mitte ainult Eestist vaid ka Lätist, Leedust ja Soomest.

2005 aastal toimus esimene täisväärtuslik ihukaitsjate ettevalmistuskursus, mille kestus oli 128 õppetundi. Õppuse viisid läbi Rahvusvahelise Professionaalsete Ihukaitsjate Liiga (IPBL) kõrgkvalifikatsiooniga instruktorid.

Turvaüksus Markus VIP Security on paljude aastate jooksul üheks peamiseks turvavaldkonna spetsialistide ettevalmistamisel, praktiliste seminaride, treeningute ja kursuste läbiviimise organisaatoriks.

Kõik kursused, treeningud ja praktilised seminarid viiakse läbi Turvaüksuse Markus VIP Security instruktorite ja spetsialistide juhendamisel ning vajadusel ka oma ala parimate instruktorite kaasamisel, sellistest tuntud rahvusvahelistest organisatsioonidest nagu:

  • Professionaalsete Ihukaitsjate Rahvusvaheline Liit (Venemaa)
  • Ihukaitsjate Akadeemia (Venemaa)
  • Rahvusvaheline Julgeoleku Akadeemia (Iisrael)

Läbiviidavad õppused, mitte üle 15 inimese grupis, lubavad isiksuse eripärast, samuti kutsetegevusest ja personaalsetest oskustest lähtuvalt igale kuulajale individuaalselt läheneda. Kõik professionaalsed ettevalmistus programmid näevad ette mitmetasandilist õppesüsteemi. Iga kuulaja saab valitud programmi ettevalmistamiskursuse õppe läbimisel rahvusvahelise diplomi.

Tartu mnt. 80C, 10112
Tallinn Estonia
+372 580 577 00
+372 565 23 55
info(a)markus-est.ee